Сергій Коновалов: «Футболістам «Динамо» потрібно отримати задоволення від гри з «Вільярреалом»

Динамо Київ 17 Березня, 17:09 75
Сергій Коновалов: «Футболістам «Динамо» потрібно отримати задоволення від гри з «Вільярреалом»
Колишній гравець «Динамо» Сергій Коновалов оцінив шанси киян у протистоянні з іспанським «Вільярреалом» після поразки 0:2 в першому матчі в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи.
«Матчі в Києві та Римі показали, наскільки «Динамо» і «Шахтар» сильно відрізняються від рівня двох топових чемпіонатів Іспанії і Італії. Маю на увазі роботу з м'ячем, тактику і інші аспекти гри. «Вільярреал», нічого не боячись, вільно грав в футбол. «Динамо» намагалося особливо в першому таймі нав'язати свою гру, і це у них в дебюті виходило. Забий Циганков на самому початку, то невідомо як би все склалося для киян. Але в цілому іспанці показали, що вони вищі за класом: індивідуальний рівень підготовки і тактична виучка, коли вся команда і в обороні, і в атаці. Так, динамівці старались, їм немає в чому дорікнути, але, на жаль, такі реалії життя, ми поступаємося в майстерності, яка і виявляється вирішальним фактором на полі. Тому в матчі-відповіді шансів у «Динамо» практично немає.

Киянам потрібно вийти і постаратися зіграти в свій футбол, отримати задоволення від гри з таким суперником і на такому рівні. Адже ці ігри - це колосальний і неоціненний досвід, якого бракує молодим хлопцям. Ті ж захисники Забарний і Сирота в чемпіонаті України грають на тому рівні, який дозволяють суперники, і нам здається, вони виглядають гідно. А ось в таких поєдинках як з «Віляьреалом», де вони постійно знаходяться під тиском і пресом, відразу ж видно недоліки.

На відміну від наших гравців в чемпіонаті, в єврокубках все робиться швидше, поки ти подумаєш, нападник буквально випереджає тебе на півкроку, і твої думки не встигають за діями. Вони повинні пройти через такі ігри, отримати загартування, тому що без таких уроків нічого не вийде. Це ми і побачили на «Олімпійському».

Можна сподіватися на диво в Іспанії, але на сьогоднішній день я не бачу реальних можливостей, що «Динамо» зможе продемонструвати гру, яка могла б переламати хід в матчі-відповіді і домогтися необхідного результату».

Нагадаємо, матч «Вільярреал» - «Динамо» відбудеться в четвер, 18 березня. Початок гри о 22:00.