Публікація приватного листування. УАФ відреагувала на скандал з Лучано Лучі

Футбол України 17 Березня, 17:12 975
Публікація приватного листування. УАФ відреагувала на скандал з Лучано Лучі
Прес-служба УАФ у відповідь на звернення Sport.ua прокоментувала скандальну ситуацію з публікацією листування голови Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі.
«Зі ЗМІ стало відомо, що представники окремих клубів УПЛ мають намір звернутися до Української асоціації футболу з проханням розглянути начебто переписку голови Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі в одному з закритих чатів месенджера Telegram.

Повідомляємо, що 19 жовтня 2020 року Комітетом з етики і чесної гри УАФ было розглянуто подібне звернення від екс-арбітра Івана Бондара стосовно можливих порушень Кодексу етики і чесної гри у листуванні Голови Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі у тому самому чаті. Тоді було прийнято рішення про залишення звернення без розгляду у зв’язку з відсутністю порушень у справі, оскільки мова йшла про можливе листування у приватному чаті.

Також повідомляємо, що на момент останнього переобрання Лучано Лучі головою Комітету арбітрів УАФ у червні 2017 році діяла редакція Статуту УАФ, яка передбачала для виборних посад віковий ценз у 72 роки. Лучано Лучі відповідав наведеним вимогам. З червня 2017 року не відбувалося його переобрання на дану посаду».