«Вільярреал» – «Динамо»: передматчева прес-конференція Мірчі Луческу

Динамо Київ 17 Березня, 20:46 1705
«Вільярреал» – «Динамо»: передматчева прес-конференція Мірчі Луческу
Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу поспілкувався з журналістами напередодні матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи проти «Вільярреала».

- Чого ви очікуєте від матчу-відповіді з «Вільярреалом»? Що має статися, щоб «Динамо» пройшло далі?

- Думаю, це буде матч між двома гідними командами. «Вільярреал» краще відіграв перший матч. Ми програли через кутовий, через брак уваги й досвіду гри на такому рівні. У «Вільярреалі» виступають гравці з величезним досвідом, який не можна порівнювати з гравцями «Динамо» на даному етапі. У нас молоді футболісти, але вони дуже амбітні, грають із великим ентузіазмом. Тому ми зробимо все можливе, щоб пройти до наступного раунду.

- Який у вас план на гру, адже «Динамо» необхідно забивати?

- Перед нами - сильна команда з величезним досвідом. Не будемо казати про план на гру заздалегідь, подивимося завтра. Це важливий матч. Звичайно, «Вільярреал» зараз фаворит, але і ми будемо грати до останньої хвилини. У «Вільярреалі» грають футболісти високого рівня - це Морено, Педраса, Трігерос, Альбіоль, Парехо. Але у нас немає страху перед ними, ми вже познайомилися з цим опонентом. Постараємося зробити все, щоб перемогти. Це правда, що у «Вільярреала» більше шансів пройти далі, але ми будемо боротися.

- Можливо, у своїй кар'єрі ви вже відігравали такі гандикапи? І що в завтрашній грі вийде на перший план для «Динамо»?

- Не пам'ятаю, щоб я програвав 0:2 вдома в матчах плей-офф. Не пригадую, щоб мої команди програвали з таким рахунком перші матчі на своєму полі.

Завтрашня гра - більше гра престижу. Для гравців «Динамо», для українського футболу. Ми не діти та розуміємо, що результат 0:2 - не такий, який можна легко відіграти. Тому мотивація повинна бути на найвищому рівні. Гравці повинні грати для свого престижу, престижу українського футболу та київського «Динамо» - клубу, який міг обігравати в Іспанії «Барселону». Ми розуміємо, що це не буде легко.