«Динамо» вдруге поступається «Вільярреалу» та покидає Лігу Європи

Динамо Київ 18 Березня, 23:52 394
«Динамо» вдруге поступається «Вільярреалу» та покидає Лігу Європи | 19-27
Україна втрачає й другу команду в Лізі Європи й припиняє боротьбу у єврокубках. «Динамо» не змогло забити «Вільярреалу» хоча б гол у двох матчах.

Після першого матчу у Києві, що завершився перемогою іспанців з рахунком 2:0, на виїзді динамівцям необхідно було обов'язково забивати мінімум два м’ячі на «Естадіо де ла Кераміка», але при цьому, звісно, і про захист своїх воріт не забувати. У порівнянні з останнім календарним матчем, проти «Зорі» в чемпіонаті України, у якому динамівці перемогли 2:0 на виїзді, головний тренер «біло-синіх» Мірча Луческу зробив дві зміни у стартовому складі, випустивши у нападі Родрігеса замість Бєсєдіна, а у півзахисті – Андрієвського замість Шапаренка.

Динамівці з перших хвилин віддали ініціативу супернику, діючи другим номером та вичікуючи на свій шанс у швидких контратаках. «Вільярреал» же більше володів м’ячем та комбінував. Першого небезпечного удару по воротах завдав Бакка, але м’яч пролетів вище воріт. А ось іспанці свій перший гольовий момент використали максимально продуктивно: Чуквуезе справа зробив навісну передачу до штрафного майданчика, і Жерар Морено, який залишився без опіки, головою з відскоком від газону переправив м’яч у кут воріт по недосяжній для Бущана траекторії.

Після цього гра дещо заспокоїлася та перемістилася у середину поля. Команди вели позиційну боротьбу, майже не наближаючись до воріт одна одної. Господарі контролювали гру та вчасно пресингували киян. Бущану довелося вступити у гру після подачі Трігероса до штрафного майданчика. Але і він виявився безсилим проти ще одного влучного удару Жерара Морено за десять хвилин до свистка на перерву. Парехо скористався непорозумінням між захисниками динамівців, перехопив м’яч, віддав на Морено, і той спрямував м’яч у ближній кут воріт.

У другому таймі малюнок гри майже не змінився. Господарі більше атакували та загрожували воротам киян, а гості розраховували на контратаки та стандартні положення. Відзначимо момент Супряги після пасу Сидорчука, коли Альбіоль ледь не зрізав м’яч у власні ворота, але подібних нагод у другому таймі у нашої команди, на жаль, було небагато. Варто відзначити удар Андрієвського з середньої дистанції у площину воріт, але вийшло неточно, і Асенхо без проблем забрав м’яч.

Тим часом біля протилежних воріт у гру довелося вступати Бущану, коли Морено з флангу прострілював до штрафного майданчика, і Кендзьора ледь не зрізав м’яч у власні ворота. Загалом, швидкості у другій половині тайму були невисокими, в останні хвилини було помітно, що команди відверто догравали поєдинок.

У підсумку, 2:0 – перемога «Вільярреала» (за сумою двох матчів 4:0), іспанці виходять у чвертьфінал Ліги Європи, а динамівці припиняють свої виступи у турнірі.