«Я ставлю на твою позицію потвору, алкоголіка, дебіла», - експерти пояснили, чому не грає Дуелунд

Динамо Київ 19 Березня, 14:18 48852
«Я ставлю на твою позицію потвору, алкоголіка, дебіла», - експерти пояснили, чому не грає Дуелунд
В ефірі «ТаТоТаке» ведучі обговорили непросту ситуацію київського динамівця Міккеля Дуелунда.

Роберто Моралес:

— Чому не грає Дуелунд? Не знаю! Я бачив його профайл, бачив на тренуванні - це хороший футболіст і він мав би отримувати якісь шанси. Я не говорю про величезні, але хоч якісь шанси в офіційних поєдинках мають даватися. Лєднєв навіть виходить, профайл якого з вимогами Луческу сходиться зовсім трошки, але, в цілому, ні. Чому Дуелунд не грає? Раніше списували на травми. Зараз все нормально. В хлопця все в порядку з головою - не відпочиває надто весело, як це було з Жерсоном неодноразово. Начебто, нормальний хлопець, футболіст. Чому не грає - загадка. Що таке не бачить в ньому Луческу чи що бачить зайве.

Історія Дуелунда нагадує мені Браяна Клафа, який одному захиснику із прекрасним профайлом сказав: Ти - чудовий гравець, іди з моєї команди! Ти вмієш все, ти можеш розвиватися. Я ставлю на твою позицію потвору, алкоголіка, дебіла - але саме такий мені і потрібен. Такого чоловіка, як ти, я хотів би, щоб в сім'ю привела моя донька.

Михайло Співаковський:

— «Породистих» футболістів, по профайлу, видно одразу. В мене враження, що Міккель потрапив не в свою команду. Він досить тонкий гравець, може зіграти на позиції десятки. Луческу бачив, хто такий Дуелунд. І якщо виходить Лєднєв, а в заявку потрапляє Гармаш - це вирок, мені здається. Найкраще амплуа Дуелунда - позиція Буяльського. Він може класно вриватися в зони, які звільнює Бєсєдін. У Міккеля хороша реалізація, але немає агресії, інстинкту «собаки на прив'язі», що є у Буяльського. У нього відбір на рівні Гіо Цитаїшвілі. Характер у нього є, але мені його описали, як манірного британця, надто вічливого, надто мягкого. А в цій команді потрібно штовхатися ліктями.

Дуелунда купували в «багаті» часи. Його протежували люди, наближені до президента. Його контракт жирний, як кокосове масло. Міккелю 24 роки, а він ще ніде не грав. Певно, йому потрібно втікати і «Динамо» не буде проти цього, тому що контракт у нього ще два роки і три місяці.