Швейцарія – Україна: CAS мотивував своє рішення щодо технічної поразки іншим прецедентом

Футбол України 19 Березня, 17:28 2669
Швейцарія – Україна: CAS мотивував своє рішення щодо технічної поразки іншим прецедентом
Спортивний арбітражний суд в Лозанні не знайшов провини збірної України в зриві поєдинку Ліги націй УЄФА проти швейцарців, але скористався прикладом іншого зірваного коронавірусом матчу турніру.
«У матеріалах немає конкретних доказів, які підтверджують, що апелянт (УАФ – Футбол 24) не діяв відповідно до протоколу, або що він був іншим чином недбалим або необережним у захисті гравців від COVID-19.

Ніхто просто не міг передбачити або спрогнозувати дії місцевих швейцарських органів влади у зв'язку з їхнім рішенням про карантин. Будь-яка національна збірна команда могла зіткнутися із ситуацією, яку можна порівняти із ситуацією з УАФ, що також демонструє справа Норвегії. Відповідно, апелянт не винен, а є ще однією випадковою жертвою пандемії COVID-19», – цитує ухвалу арбітражу офіційний сайт УАФ.

Відзначимо, що згаданий епізод стосується матчу 5-го туру Дивізіону B. Тоді Норвегія отримала технічну поразку від румунів через неявку до Бухареста. Виліт скандинавів до Румунії заблокував норвезький уряд через спалах COVID-19 у національній команді.