УАФ скасувала збір і контрольні матчі збірної України U-18

Футбол України 20 Березня, 10:40 165
УАФ скасувала збір і контрольні матчі збірної України U-18
У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією щодо розповсюдження COVID-19 в Україні й можливістю негативних наслідків для гравців та введення повного локдауну, прийнято рішення скасувати навчально-тренувальний збір і заплановані товариські матчі юнацької збірної України U-18.

Нагадаємо, команда Олександра Петракова мала зібратися 22 березня на збір, який планувалося присвятити підготовці до кваліфікаційного раунду Євро-2022 (U-19). У рамках збору були заплановані два контрольні поєдинки — з молодіжними складами «Ворскли» (Полтава) та «Колосу» (Ковалівка).

Кваліфікаційний раунд Євро-2022 (U-19) проходитиме в Польщі із 6-го по 12 жовтня. Там, окрім господарів, збірна України зіграє з Фінляндією та Мальтою. Згідно з регламентом, володарі двох перших місць у квартетах цього раунду та найкраща збірна серед тих, що посядуть треті місця за результатами матчів із першими та другими командами, приєднаються до Португалії в еліт-раунді кваліфікації. Там виступатимуть 28 збірних, розбитих на сім груп, переможці яких на Євро-2022 складуть компанію Словаччині, яка є господарем турніру.