Михайло Кополовець: «Ніяких ультиматумів Кобіну не ставили. Кредит довіри до нього не вичерпано»

Футбол України 20 Березня, 22:15 534
Михайло Кополовець: «Ніяких ультиматумів Кобіну не ставили. Кредит довіри до нього не вичерпано»
​Спортивний директор «Миная» Михайло Кополовець розповів про можливість звільнення Василя Кобіна з посади головного тренера.
«Перед від'їздом до Маріуполя я розмовляв з президентом, його заступником, і вони поінформували, що ніхто ніяких ультиматумів Василю Кобіну не ставили.
Звичайно, ми розраховували на старті другої частини сезону набрати більше очок. Потрібно віддати належне нашому головному тренеру, який допускає, що не обійшлося і без його помилок. Однак, на мій погляд, були і вагомі об'єктивні причини, що вплинули негативно на гру «Миная» відразу після відновлення чемпіонату.

Кредит довіри до Василя Кобіна не вичерпаний. Він продовжує керувати «Минаєм». Під час березневої паузи в чемпіонаті постараємося спільними зусиллями оперативно усунути вразливі місця.

Що стосується сьогоднішнього протистояння з «Маріуполем» (0:0-прим.), то була нічийна гра. Чому не грав Артем Мілевський? «Маріуполь» – команда швидкісна, і ми припускали, що суперництво буде проходити на зустрічних курсах, тому попереду потрібен був нападник, який би виконав великий обсяг чорнової роботи», - сказав Кополовець bookmaker-ratings.com.ua.