Юрій Мороз: «Нічия за сьогоднішньої гри - закономірний результат»

Динамо Київ 20 Березня, 22:24 114
Юрій Мороз: «Нічия за сьогоднішньої гри - закономірний результат» Фото: dynamomania.com
​Старший тренер «Динамо» U21 Юрій Мороз - про нічию з «Рухом» U21 (2:2).

- Ваші підопічні були дуже близькі до реваншу. Чому не вдалося здобути перемогу?

- На жаль, бути близьким до реваншу і вирішити це питання - це різні речі. Сьогодні не відчувалося того футбольного нахабства і тієї гостроти в усіх лініях на полі. Були проблеми в обороні. Сьогодні щось не клеїлося. Не можна пояснити пенальті. Що там було? Який був пенальті? Свій гравець б'є головою, м'яч влучає собі в руку, нікого немає. Весь час якось не таланить в іграх із цією командою.

- Надольський міг забивати, влучив у стійку...

- Міг реалізувати, але на жаль. Міг і реалізувати - різні речі. Сьогодні була хороша боротьба. «Рух» виглядав гідно. Напевно, сьогодні ми заслужили цю нічию. На перемогу ми награли слабо. Могли виграти за рахунок везіння. Нічия за сьогоднішньої гри - закономірний результат.

- Тимчик і Клейтон вам сьогодні допомогли або вони вирішували свої завдання?

- Так, усе-таки і Тимчик і Клейтон додали нам трохи строгості, дорослого розуміння гри. При цьому вони переслідували свої ігрові завдання у вигляді практики, яку наразі не отримують у першій команді. Для цього дубль і існує, щоб хлопці з основної команди після травм теж отримували ігрову практику. Тимчик сьогодні виконав дуже великий і хороший обсяг роботи. Клейтон трохи менше. Можливо, у Олександра було мало ККД, але по роботі у мене претензій до нього немає.

- Група гравців отримали виклик до збірної України Петракова, той же Назар Волошин. Можливо, перед національною командою вони вирішили поберегти себе?

- Там начебто скасували ігри цієї команди через ситуацію з коронавірусом у Києві. Деякі футболісти їдуть до молодіжної збірної.