Олександр Караваєв: «Гармаш як Ванга. Сказав: «Кара, ти вийдеш і заб'єш»

Динамо Київ 21 Березня, 20:51 2635
Олександр Караваєв: «Гармаш як Ванга. Сказав: «Кара, ти вийдеш і заб'єш»
Автор дубля у ворота «Руху» (3:0) Олександр Караваєв поділився своїми емоціями після гри в ефірі програми «Профутбол Digital».

- Лише позитивні емоції, оскільки дуже давно не забивав. В основному через те, що грав на позиції захисника. Взагалі Містер ставить мене на всіх позиціях, і я щоразу виходжу з повною віддачею, оскільки універсалізм вітається. Сьогодні вийшов на цій позиції, розумів, що треба додати креативу, руху. За «Динамо» раніше взагалі не забивав – і відразу дубль. Емоції переповнюють.

- Після першого м'яча ти кричав: «Де кум?». Що це було?

- Розумієте, Кум (Гармаш – прим.) сьогодні був як Ванга. Він сидів на лавочці та сказав: «Кара, ти вийдеш та заб'єш». Я лише посміхнувся, сказав, що подивимося. А вийшло два... Хотів би ці м'ячі присвятити своїй дружині та дитині, яка народилася в лютому. Це велике щастя. Я дуже хотів забити, і все вийшло.

- Після «Вільярреала» наскільки психологічно важливо було перемогти в матчі чемпіонату?

- Як на мене, ми добре виступили в єврокубках – як у Лізі чемпіонів, так і в Лізі Європи. Але зараз розуміємо, що у нас залишається чемпіонат та Кубок України. Кожен матч для нас, як фінал. Потрібно в кожному матчі грати лише на перемогу – з максимальним настроєм та з повною віддачею. Тим паче ми знаємо, як проти нас грають, бажаючи відібрати очки та домогтися позитивного результату. Я сам неодноразово грав проти «Динамо», і завжди хотілося показати себе з найкращого боку. Тому розумію, як налаштовуються суперники на матчі з нами.