Луческу пояснив претензії до арбітра матчу «Динамо» - «Рух»

Динамо Київ 21 Березня, 22:36 4847
Луческу пояснив претензії до арбітра матчу «Динамо» - «Рух»  | 19-27
Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу поділився враженнями від матчу 19-го туру УПЛ проти «Руха».
У першому таймі Рух дуже добре оборонявся. Не давали нам зони для розвитку атак, крім флангів. Ми не дуже добре використовували фланги. У другому таймі зробили корективи. Стали грати більш вертикально, з'явилися моменти, забили гол, після нього суперник мав виходити в атаку, тому з'являлися вільні зони, які ми використовували.

Я не дуже люблю VAR. Але раз гру зупинили – потрібно порахувати, скільки тривала пауза через VAR. Як на мене, там не одна хвилина, а дві-три. У таких випадках я розумію Рух. Команда грала так, як могла. Вони хотіли перерви, вони були зручними для них. Я просив суддю прискорити гру, а не робити паузи. Нас це не влаштовує. У чемпіонатах Англії, Іспанії, Італії не бачу таких перерв, які переривають футбол і не роблять його видовищним», – поділився Луческу після гри.

Нагадаємо, «Динамо» розгромило «Рух» (3:0) завдяки дублю Караваєва та відірвалось від «Шахтаря» вже на 7 очок у перегонах за чемпіонство.