ФІФА може заборонити Максу Кілману грати за збірну України

Збірна України 22 Березня, 21:19 780
ФІФА може заборонити Максу Кілману грати за збірну України
Ігор Циганик в авторській програмі Циганик Live розповів про процес отримання українського громадянства гравцем «Вулвергемптона» Максом Кілманом.
Андрій Шевченко сказав, що Кілман займається отриманням українського паспорта. Паралельно юристи УАФ почали вивчати можливість виклику футболіста до збірної України. Тут виникла достатньо серйозна колізія.

Справа в тому, що свого часу Макс Кілман зіграв за 25 матчів за футзальні збірні Англії, з яких 8 – це офіційні поєдинки. Декілька років тому ФІФА запатронувала те, що футбол, футзал і пляжний футбол – це все єдина футбольна сім’я. Тому, якщо Кілман був заграний за Англію в футзальних змаганнях, то він вже має футбольне громадянство цієї країни.
Юристи УАФ написала листа до Футбольної асоціації Англії, на який отримали відповідь без жодних застережень. Проте на уточнюючий лист англійська сторона відповіла інформацією про те, що Кілман зіграв ті поєдинки за футзальну збірну Англії.

УАФ звернулося до ФІФА з питанням дозволу зміни футбольного громадянства Кілманом (апелюючи до того, що його мати має українське коріння, що сам гравець має бажання), але шанси є лише мінімальні.

У цьому сезоні на рахунку Кілмана 2 асисти в 17 матчах за Вулвергемптон.