«З «Динамо» ще можна поборотися»: Пятенко озвучив два варіанти для «Шахтаря» на кінцівку сезону УПЛ

Футбол України 23 Березня, 16:09 1273
«З «Динамо» ще можна поборотися»: Пятенко озвучив два варіанти для «Шахтаря» на кінцівку сезону УПЛ
Екс-захисник «гірників» Володимир Пятенко вважає, що підопічних Каштру ще рано списувати з рахунків.
«Після зимової паузи Шахтар так і не увійшов у чемпіонат... Команду лихоманить. Багато критики лунає на адресу захисників «гірників», але оборонятися повинні всі! Вважаю, що недопрацьовує середня лінія «помаранчево-чорних», яка непогано працює на атаку, але захищатися не допомагає.

Тайсон дуже впливає на команду, і як капітан зобов'язаний був сумлінно допрацювати до закінчення контракту. Претензії, вважаю, потрібно висловлювати після фінішу сезону. Я повністю згодний з думкою Даріо Срни – ніхто не може бути вище за команду, вище за клуб. Думаю, керівництво Шахтаря зважило можливі варіанти щодо ситуації з Тайсоном, і вирішило, що його переведення в дубль – менше зло.

Щодо звільнення Каштру – тренер ризикує бути звільненим, як тільки приходить в команду. Але Шахтар на емоціях нічого не робить. Керівництво клубу в цьому плані завжди діє дуже солідно. Думаю, у Шахтаря є два варіанти: перший – якщо у клубі вирішать, що чемпіонська гонка програна, потрібно вже зараз робити зміни і готуватися до наступного сезону, другий – продовжити бій за «золото». Моя думка – з Динамо ще можна поборотися за першу сходинку», – сказав Пятенко у коментарі виданню Footboom.