Вадим Скічко: «Навряд чи відбудеться повторення минулорічного розгрому, проте Франція все одно повинна перемагати впевнено»

Збірна України 24 Березня, 14:19 122
Вадим Скічко: «Навряд чи відбудеться повторення минулорічного розгрому, проте Франція все одно повинна перемагати впевнено»
​Кваліфікація на ЧС-2022 у Катарі офіційно розпочинається наприкінці березня 2021 року. Для збірної України перший же виїзд надскладний – до чинних чемпіонів світу.

Коментатор MEGOGO Вадим Скічко вважає, що французи впевнено переможуть.


- Торік у жовтні Франція у товариській грі розтрощила Україну 7:1. Той матч увійшов у історію як найбільша поразка збірної України. Зауважте, то був товариський матч, а цієї середи відбудеться цілком серйозний кваліфікаційний поєдинок. Це я до того, що налаштування Франції та їхнє ставлення до цієї гри буде винятковим. Завжди дуже важливо успішно почати відбір і Дідьє Дешам це добре усвідомлює. Попереду у дворазових чемпіонів світу дві виїзні гри проти Казахстана та Боснії і Герцеговини, тому їм варто розпочати з перемоги на «Стад де Франс».

Навряд відбудеться повторення торішнього розгрому, однак Франція все одно має перемагати впевнено. У «Синіх» просто божевільний склад (як завжди) повно досвіду та присутнє вміння здобувати потрібний результат. Торік Франція обіграла вдома Хорватію та Швецію з ідентичними рахунками 4:2. Збірна України нічим не краща за ці дві команди, тож очікую виграш французів щонайменше з різницею у два м’ячі.