Василю Рацу – 60! Ігор Суркіс привітав легенду «Динамо»

Динамо Київ 25 Березня, 10:50 106
Василю Рацу – 60! Ігор Суркіс привітав легенду «Динамо»
Сьогодні виповнюється 60 років одному з найкращих півзахисників в історії «Динамо» та збірної СРСР, заслуженому майстру спорту СРСР з футболу Василю Карловичу Рацу.

Від імені клуба легенду «біло-синіх» привітав президент «Динамо» Ігор Суркіс.

Дорогий Василю Карловичу!

Прийміть наші найщиріші сердечні вітання з нагоди ювілею та найкращі побажання. Ви, людина з великої літери, будучи вихованцем закарпатського футболу, віддали найкращі роки своєї професійної футбольної кар’єри київському «Динамо».

У команді-зірці Валерія Лобановського середини 80-х Ви самовіданно працювали на полі під час матчів та тренувань, проявляли дисципліну, характер та силу волі. Ці якості стали запорукою гучних успіхів клубу та індивідуальних досягнень.

У складі нашої команди Ви не лише стали володарем Кубка Кубків, багаторазовим чемпіоном СРСР, володарем Кубку СРСР, а й улюбленцем уболівальників.

Після завершення ігрової кар’єри Ви працювали тренером, передаючи свій досвід, майстерніть та душевне тепло молодим футболістам, для яких і досі залишаєтеся прикладом для наслідування, надихаєте продовжувати закладені вами переможні традиції клубу.

Цього святкового дня бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, натхнення, енергіі, миру та гармонії, удачі, душевного комфорту та благополуччя.

З повагою,

Президент ФК «Динамо» (Київ) Ігор Суркіс