«Сидорчук кричав два-три рази, і я почув»: Караваєв – про рятівну комбінацію в матчі з Францією

Збірна України 26 Березня, 12:02 2029
«Сидорчук кричав два-три рази, і я почув»: Караваєв – про рятівну комбінацію в матчі з Францією
Захисник збірної України Олександр Караваєв пригадав подробиці матчу проти Франції (1:1), в якому він організував гольову атаку.
«Удвічі приємніше починати з позитивного результату на виїзді. Велика заслуга тренерського штабу, адже розбирали суперника дуже ретельно. Пояснювали нам, як потрібно зіграти. Теорія підтвердилася результатом – це дуже добре. Найважчий день – другий після матчу. Потрібно добре відновитися. Добре, що наступна зустріч через три дні на четвертий, а не через два на третій. Є на один день більше, щоб відновитися. Думаю, до наступного матчу підійдемо в оптимальних кондиціях.

Наш гол французам? Потрібно було вигризати м'яч, як у нас кажуть. Коли м'яч вже був у мене під контролем, я шукав, кому віддати передачу. Сидорчук кричав два-три рази, і я почув: «Кара, Кара, дай». Я вже більше давав на його команду, постарався дати зручно, під один дотик. У підсумку він дуже добре пробив, що м'яч залетів у ворота. Він завжди так точно спрямовує м'яч, особливо в цьому сезоні намагається часто так бити, створює багато проблем воротарям», – сказав Караваєв у ефірі YouTube-каналу УАФ.