Микола Кухаревич продовжить кар'єру у Франції

Футбол України 26 Березня, 17:44 117
Микола Кухаревич продовжить кар'єру у Франції
«Рух» уклав угоду про перехід нападника у французький клуб ESTAC Troyes («Труа»).

Контракт вступає в дію 1 липня 2021 року. Цікаво, що саме в цей день Микола Кухаревич святкуватиме свій День народження – 20 років. До цього часу нападник захищатиме кольори «жовто-чорних».

Окрім «Труа», на Миколу Кухаревича претендували й інші клуби з різних європейських чемпіонатів. Все ж після тривалих перемовин нападник та керівництво клубу вирішили схилити свій вибір на користь «Труа».

Зараз ESTAC Troyes («Труа») виступає у другому за силою футбольному дивізіоні Франції та бореться за путівку в Лігу 1. Команда є лідером чемпіонату та славиться якісною роботою із молодими футболістами. Зокрема, серед відомих ексгравців «Труа» – чемпіон світу та Європи у складі збірної Франції Блез Матюїді, чемпіон світу Джибріль Сідібе, а також Мамаду Ньянг, Бафатембі Гоміс, Патріс Локо, Жером Ротен.

У 2020 році клуб був придбаний компанією City FootballGroup, яка у своїй структурі налічує десять клубів, в тому числі й «Манчестер Сіті».

Для футбольного клубу «Рух» перехід Миколи Кухаревича у французький «Труа» є особливим, адже це перший міжнародний трансфер в історії клубу.