Україна – Фінляндія: прогноз і ставки Ігоря Циганика

Збірна України 27 Березня, 20:45 97
Україна – Фінляндія: прогноз і ставки Ігоря Циганика
Відомий український журналіст та коментатор на каналі «2+2», екс-ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» Ігор Циганик зробив прогноз на матч кваліфікації до чемпіонату світу–2022 Україна – Фінляндія.
Це буде дуже складний матч. Я думаю, що це буде взагалі один із найважчих поєдинків цієї кваліфікації до чемпіонату світу. Після Франції таке враження, що все гаразд, здобули одне очко, проте найголовніше те, що не відпустили далеко чемпіонів світу. Тепер у французів буде налаштування на всі матчі брати максимум очок. Це дуже хороша історія.

Пам’ятаєте, у відборі на Євро-2020 була перша гра з Португалією (0:0), а потім напружна зустріч з Люксембургом (2:1). Чекаю на схожий сценарій.

У першій грі Фінляндія зіграла внічию вдома з Боснією та Герцеговиною (2:2). Гадаю, що наш суперник там добряче «наївся», хоча й набув упевненості. Команда – дуже хороша.

Думаю, що Шевченко трішки ротуватиме склад. Прогнозую, що збірна України переможе, але з різницею лише в 1 м’яч.

До речі, не факт, що на Фінляндію не вийде збірна знову в п’ять оборонців. Дуже дисципліновано й компактно треба зіграти в середині поля. Дуже велику роль виконуватимуть латералі.

Припускаю, що зліва в захисті може вийти Соболь. Можливо, в центрі поля з’явиться Макаренко, а на вістрі з перших хвилин буде Мораєс. Ще не виключаю появу Марлоса, проте ймовірно, що його готують на Казахстан.