Україна – Фінляндія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Збірна України 28 Березня, 17:11 146
Україна – Фінляндія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса
​Відомий український журналіст-інсайдер Ігор Бурбас склав прогноз на матч кваліфікації до чемпіонату світу–2022 Україна – Фінляндія.

Після феєричної нічиєї у Парижі від збірної України, звісно, чекають на продовження успішних виступів. А такими в найближчих матчах вважатимуться лише перемоги. Перша в черзі Фінляндія – збірна, яка ще донедавна була ласим суперником для усіх. Адже ні на які високі місця вона не претендувала, та й мало коли могла здивувати високими результатами.

Але в останні пару років в Суомі стався прорив. Це перший в історії вихід до фінальної частини чемпіонату Європи. І вдалося цього досягти в компанії далеко не найслабших Греції та Боснії й Герцеговини, які залишилися за бортом. А згадати ще нещодавню перемогу над вищезгаданою вже Францією, ще й на її полі. Словом, усе це вказує на те, що легко не буде. І за недооцінку можна легко поплатитися.

Але у колективі Шевченка цього не повинно статися. Я не те, що вірю в це, а навіть не маю сумнівів. А розгалуджений підбір виконавців нашому коучу дозволяє великі можливості для тактичних і кадрових маневрів. Відтак оптимальна формація і стартова 11-ка має бути вже значно більш заточеною на атаку. Адже головне завдання не захищатись, а намагатись пробити оборону гарячих фінських хлопців. Припускаю, це вдасться, і не раз.

Ставлю на перемогу України у матчі з 2 і більше голами.