Збірна України вдома зіграла внічию проти Фінляндії

Збірна України 28 Березня, 23:45 705
Збірна України вдома зіграла внічию проти Фінляндії | 19-27
Після успіху у Франції, Україна отримала болісний ляпас в домашньому матчі проти фінів.

Матч відбувся в Києві на НСК «Олімпійський».

З семи динамівців у складі національної команди, що потрапили в заявку на матч, тренерський штаб на чолі з Андрієм Шевченком, в стартовому складі на гру випустив чотирьох представників нашого клубу: воротаря Георгія Бущана, захисників Іллю Забарного і Віталія Миколенка, півзахисника Олександра Караваєва. Троє з них провели на полі весь матч, крім Миколенко, який був вилучений на 88-й хвилині поєдинку за порушення правил на Пуккі.

Збірна України контролювала хід поєдинку і грала першим номером, створюючи момент за моментом. Відкрити рахунок в поєдинку вдалося Жуніору Мораесу на 80-й хвилині, гольову передачу на свій рахунок записав динамівець Олександр Караваєв. На міцність фіни перевіряли Георгія Бущана, однак динамівець надійно захищав ворота національної команди.

Пропущений гол змусив активізуватися суперника і фіни все частіше стали прориватися в штрафну збірної України і чинити тиск на ворота нашої команди, що призвело до фолу з боку Миколенка, і видалення захисника. Арбітр матчу призначив пенальті, який холоднокровно реалізував Пуккі на 89-й хвилині зустрічі. У підсумку, збірна України вдруге зіграла внічию на відборі до ЧС-22. Рахунок на табло - 1:1.

Нагадаємо, що попереду у нашої збірної ще один матч в кваліфікації до чемпіонату світу 2022-го року - 31-го березня проти Казахстану. Поєдинок відбудеться в Києві на НСК «Олімпійський» і розпочнеться о 21.45.