Кого не вистачило у матчі з Фінляндією. Циганик назвав прізвища

Збірна України 29 Березня, 21:44 3134
Кого не вистачило у матчі з Фінляндією. Циганик назвав прізвища
Ігор Циганик в ефірі своєї авторської програми «Циганик LIVE» розповів, яких гравців не вистачило збірній Україні у матчі з Фінляндією.
Чому команда зіграла у 3 центральні захисники, плюс Соболь і Караваєв, які так само були навантажені оборонними функціями?

Відповідь достатньо проста. Зараз у збірній Україні яскравих вінгерів просто немає! Відстуні Ярмоленко і Циганков (через травми – прим. ред), Коноплянка не у формі. В такій ситуації треба виходити з тих футболістів, які у тебе є, і саме з ними готуватися до матчу.

При грі в чотири захисники повинні працювати вінгери, не латарелі, лівоногий – праворуч, правоногий – ліворуч, для того, щоби зміщуватися в центр і звільняти місце для крайніх захисників, якщо вони біжать в атаку. Це безперечно, інша побудова гри. Але Циганков і Ярмоленко травмовані, а Коноплянка не в формі. Зараз складно знайти тих, хто міг би якісно зіграти на цих позиціях. Дії нашого тренерського штабу залежать від того, які футболісти, якої кваліфікації і майстерності є на даному етапі в нього в наявності. Крім того, футболісти, які мають постійну ігрову практику, вони перебувають в ігровому тонусі і треба це постійно брати до уваги. Вибір гри у три центральні захисники з двома латералями був зумовлений виключно тим, що зараз двох вінгерів немає.

Був би хоча би Циганков або Ярмоленко здоровий, або у формі Коноплянка, я впевнений, що вони були б на футбольному полі і ця нестандартність дій на фланзі дозволила простіше розкривати оборону збірної Фінляндії. Відсутність цих футболістів зумовлює дуже і дуже великі проблеми для збірної України. У нас є певна когорта висококваліфікованих футболістів, які можуть вирішувати хороші завдання. Їм на заміну, як показала практика, виходять футболісти трохи слабші. Не дарма вони не мають постійно ігрової практики в національній збірній.