Без ВАР – наче без рук. Експерти розкритикували рішення Монзуль, ухвалене в матчі відбору ЧС-2022

Футбол України 30 Березня, 16:31 843
Без ВАР – наче без рук. Експерти розкритикували рішення Монзуль, ухвалене в матчі відбору ЧС-2022
Вона точно готова представляти Україну на міжнародному рівні?

Після матчу кваліфікації ЧС-2022 Австрія - Фарерські острови (3:1), головний тренер майбутнього суперника збірної України на Євро-2020 висловився про суддівство. Річ у тім, що острів'яни свій гол у ворота Австрії, на думку Франко Фоди, забили з порушенням правил.

Пішла подача від кутового прапорця до площі воріт, захисник збірної Фарерських островів Сонні Наттестад здійнявся у повітря та головою влучно пробив у сітку воріт. Проблема в тому, що під час стрибка Наттестад руками опирався на спину опонента Гернота Траунера.

«Це був явний фол, який слід було помітити», - сказав після матчу головний тренер Австрії. Докір на адресу головної арбітрині поєдинку українки Катерини Монзуль.

Стосовно епізоду висловилися й експерти нашого сайту. Мирослав Ступар та Сергій Шебек поділяють думку тренера австрійців – фол був. Гол забитий неправомірно.

Елементарне порушення правил. Катерина Монзуль без ВАР – наче без рук, - зауважив Мирослав Ступар.
Вона без ВАР губиться. Гравець Фарерських островів «осідлав» опонента, наче коня, а Монзуль зарахувала гол, - відзначив Сергій Шебек.

Додамо, що на поєдинках кваліфікації ЧС-2022 не залучена система відеодопомоги рефері. Разом з Катериною Монзуль на матчі Австрія – Фарерські острови працювали асистенти Олександр Жуков та Віктор Матяш, а також четвертий арбітр Денис Шурман.