Прес-конференція Андрія Шевченка напередодні матчу відбору ЧС-2022 з Казахстаном

Збірна України 30 Березня, 17:46 1300
Прес-конференція Андрія Шевченка напередодні матчу відбору ЧС-2022 з Казахстаном
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко відповів на питання журналістів перед матчем відбору ЧС-2022 з Казахстаном.

- З урахуванням того, які є проблеми на позиції вінгера, чи пов'язано це з новою тактичною схемою команди?

- До кожного суперника готуємося по різному. Спробували дві системи, які працюють. Будемо бачити, яка підходить краще під цього суперника.

- Що можете сказати про збірну Казахстану, як до команди? Наскільки правда, що з Казахстаном буде грати важче, ніж з Францією, адже тиск буде вищим?

- Казахстан команда, яка до кінця бореться. Вони грають другим номером. Завтра будемо чекати непростий матч. Перед нами стоїть завдання - виграти. Розуміємо, що буде протистояти організована команда, яка буде намагатися відібрати очки. Не має значення, з якою командою ти граєш. Це дуже короткий турнір. Завдання - потрапити на чемпіонат світу, з першої путівки або з другого місця і з плей-офф. Кожне очко важливо. Відповідальність однакова, як з Францією, так і Казахстаном.

- Чи проводяться зустрічі національної команди з гравцями збірної попередніх років?

- У сьогоднішній ситуації з локдауном це було б злочином у разі вчинення ми проводили якісь зустрічі. Доступ до команди обмежений. Є порядок.