Сергій Сидорчук: «Миколенко і Забарний - молоді хлопці. І потрібно розуміти, що помилки - це частина футболу»

Збірна України 30 Березня, 18:33 596
Сергій Сидорчук: «Миколенко і Забарний - молоді хлопці. І потрібно розуміти, що помилки - це частина футболу» Фото: Павло Кубанов, УАФ
Разом із головним тренером збірної України Андрієм Шевченком участь у передматчевій прес-конференції напередодні гри з Казахстаном узяв півзахисник синьо-жовтих Сергій Сидорчук.

— Яким є ваш настрій та психологічний стан команди після матчу з Фінляндією? Як хлопці підтримали Миколенка та Забарного після того поєдинку?

— У команді з настроєм усе добре. Так, після тієї гри були залишки негативу, наступного дня тренерський штаб зібрав нас, вказав на наші помилки. Головне, що 80 хвилин ми демонстрували якісну гру. Миколенко та Забарний — молоді хлопці, а помилки — це частина футболу, адже не помиляється лише той, хто нічого не робить. Усі бачили, яку потужну підтримку цим хлопцям висловила футбольна громадськість України.

— Наскільки комфортно вам особисто грати за схемою з трьома центральними захисниками?

— Ми в київському «Динамо» за часів Сергія Реброва грали за схожою схемою, 3—4—3 із двома опорними півзахисниками. Мені знайома ця схема. Так, є деякі нюанси, треба трохи підлаштовуватися. Поки інколи бувають деякі складнощі, але поступово ми освоюємося.