У стані суперника. Збірна Фінляндії в товариському матчі поступилася Швейцарії

Світовий футбол 1 Квітня, 00:36 407
У стані суперника. Збірна Фінляндії в товариському матчі поступилася Швейцарії | 19-27
Збірна Фінляндії, суперник України у відбірному циклі ЧС-2022, сьогодні в товариському матчі поступилася Швейцарії.

Підопічні Маркку Канерви у вільний від поєдинків відбору світової першості день провели товариський матч із командою Швейцарії. Порівняно з протистоянням з Україною наставник «Пугачів» у стартовому складі залишив лише двох виконавців — голкіпера Єсса Йоронена та захисника Даніеля О'Шонессі.

Швейцарці відкрили рахунок на 21-й хвилині зусиллями Маріо Гаврановича. Однак ще до перерви Йоель Пох'янпало не лише вирівняв становище, але й ударом з 11-метрової позначки вивів гостей уперед.

Утім, у другому таймі Рубен Варгас зумів зрівняти рахунок, а на 86-й хвилині удар Харіса Сеферовича приніс перемогу Швейцарії — 3:2.

Швейцарія — Фінляндія — 3:2 (1:2)

• Голи: Гавранович (21), Варгас (57), Сеферович (86) — Пох'янпало (30, 40, з пенальті).

Фінляндія: Йоронен (Мяєнпя, 46), Іванов, Ояла, Пірінен, О'Шонессі, Соірі (Алхо, 77), Валакарі (Шюллер, 77), Тейлор, Лам (Камара, 65), Пох'янпало (Пуккі, 77), Форсс (Лод, 65).