Післяматчева прес-конференція тренера Казахстану

Збірна України 1 Квітня, 01:16 1374
Післяматчева прес-конференція тренера Казахстану | 19-27
Головний тренер збірної Казахстану Талгат Байсуфінов поділився зі ЗМІ своїми враженнями від сьогоднішнього матчу ЧС-2022 проти нашої національної команди (1:1).
«Ми переговорили з футболістами, але це залишиться в роздягальні. Ми зараз багато будуємо заново, тому хлопцям треба загострювати увагу на багатьох моментах. У другому таймі ми зіграли в ту гру, в яку хотіли. У першому у нас були проблеми. Це пов'язано з тим, що друга гра у нас не зовсім вдало складається, коли проводимо спарені матчі. Є проблеми з відновленням і часовим поясом. Але другий тайм показав, що при бажанні все можна змінити. Потрібно прищеплювати цей менталітет нашим молодим хлопцям.

Чому стали грати активніше після пропущеного м'яча, а не на протязі всього матчу? Ми працюємо під одним девізом і в одному напрямку. Якщо будемо грати на перемогу, то можемо здобути нічию. А якщо будемо грати на нічию, то нічого не досягнемо. До пропущеного м'яча було враження, що ми хочемо убезпечити свої ворота. А після пропущеного гола хлопці зрозуміли, що потрібно відіграватися. Провели певні перестановки у перерві. У нас бракує потужності в атаці, десь не встигаємо в завершальній стадії. Але ми не можемо ставити гру першим номером в матчах з такими суперниками, як Україна.

Казахстан може вийти на чемпіонат світу, якщо буде грати агресивно? Це наша мрія, тому ставимо такі цілі. Мріяти завжди потрібно. Думаю, що нам є куди рости і рухатися. Колись чемпіонат світу буде і у збірної Казахстану. Поки ж будемо заробляти очки», – сказав Байсуфінов на прес-конференції.