Буряк назвав ключові причини втраченої перемоги збірної України

Збірна України 1 Квітня, 10:57 124
Буряк назвав ключові причини втраченої перемоги збірної України
Екс-тренер збірної України Леонід Буряк шокований регресом підопічних Шевченка у матчах відбору на чемпіонат світу 2022 року.
«Чи можна сказати, що це катастрофа для нашої національної команди? У плані незапланованої втрати очок, а таких втрачено вже чотири, – це, дійсно, катастрофа. При всій повазі до збірної Казахстану, – це прохідна для нас команда.
«Синьо-жовті» провели дуже хороший перший тайм і зуміли забити. Все було зроблено правильно – у домашній грі проти такого опонента у старті вийшло два нападники. Кадрові зміни в складі не здивували, адже Шевченко заявляв, що буде ротація. Через три дні на четвертий грати протягом короткого періоду складно. Для цього потрібно, як у топ-збірних, мати в обоймі побільше рівноцінних виконавців. У нас, на жаль, такого немає. Навантаження йде на одних і тих же футболістів, без яких наша команда не може обійтися, що і призводить до численних помилок.

Втома – це зрозуміло, але так захисники в принципі не повинні діяти. Наші футболісти відверталися і від м'яча, і від суперника, що дозволило йому дійти до штрафного і прицільно пробити. Підтвердилося те, що я говорив до матчу, – казахи виявилися добре навченими, чіпкими хлопцями, з великою самовіддачею. Це, знаєте, ще така стара радянська школа футболу», – сказав Буряк у коментарі виданню Footboom.