Футбол України 1 Квітня, 12:07 634
Перша ліга. «Вересу» набридло бути прихованим лідером, «Металіст 1925» упритул наблизився до «Чорноморця» | 19-27
Після завершення осінньої частини сезону футболісти «Вересу» поступалися тільки «Агробізнесу», але за втраченими очками випереджали подолян на два пункти.

Утім, підопічних Юрія Вірта не влаштовувала роль прихованих лідерів, і завдяки спурту на старті другої частини першолігового чемпіонату України вони заслужено вирвалися вперед. І, що цікаво, очолили рівняни турнірну таблицю, завдавши розгромної поразки одному з головних конкурентів у боротьбі за підвищення в класі — «Чорноморцю».

Уже в дебюті номінальні господарі (поєдинок відбувався у Львові) відкрили рахунок завдяки підступному удару їхнього голеадора Роберта Гегедоша. Ключовим моментом протистояння стало вилучення наприкінці першого тайму за грубість одесита Беки Вачіберадзе і призначення у ворота гостей пенальті. Досвідчений Mихайло Сергійчук майстерно виконав вирок і практично зняв з порядку денного питання про переможця. Але після перерви невгамовний Гегедош оформив дубль, а новачок «Вересу» Mикола Гайдучик довів справу до повного розгрому — 4:0. Уже в п’ятому матчі поспіль Богдан Когут зберіг свої ворота недоторканими.

Черговими очковими втратами «Чорноморця» найкраще скористався «Металіст 1925», який після перемоги над «Кристалом» упритул наблизився до моряків.