Юрій Береза: «Якщо ми мріємо про єврокубки, то ми повинні вигравати хоча б один раз на сезон і у «Динамо», і у «Шахтаря»

Футбол України 3 Квітня, 14:31 573
Юрій Береза: «Якщо ми мріємо про єврокубки, то ми повинні вигравати хоча б один раз на сезон і у «Динамо», і у «Шахтаря»
Почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза поспілкувався із клубною пресслужбою після розгромної перемоги спортклубівців над ПФК «Львів» (5:1):

— Юрію Миколайовичу, команда продовжує вражати результатами у весняних матчах.

— Я вже раніше казав, що ми вгадали. Команда знайшла свого тренера, а він знайшов свою команду, тому зараз у нас буде постійний прогрес. В це я абсолютно вірю. І цей прогрес треба закріплювати. Подивиться, ми в останніх матчах постійно забиваємо на заключних хвилинах, а це говорить про те, що команда грає до останньої секунди зустрічі. Це саме те, що я і просив у головного тренера. Адже в першу чергу ми граємо для вболівальників, і не можна зробити результат у першому таймі, а у другому вже діяти з меншою віддачою. І яскравий приклад цьому — матч в Чернігові. Мені дуже хочеться, щоб наші вболівальники завжди залишалися на трибунах і підтримували команду, незалежно від рахунку на табло. Для команди це дуже важливо.

— Попереду матч проти «Динамо», при тому, що далеко не усі основні гравці зможуть взяти участь у грі. Чи зможе команда дати киянам бій?

— Я вже говорив команді, що якщо ми мріємо про єврокубки, то ми повинні вигравати хоча б один раз на сезон і у «Динамо», і у «Шахтаря». Це і буде для нас головною перевіркрю, чи можемо ми достойно представляти Україну у єврокубках. Якщо ми зможемо обіграти «Динамо», то це буде красномовною відповіддю на це запитання. Якщо ще і обіграємо «Шахтар», то це свідчитиме, що сучасний «Дніпро-1» з таким підбором гравців і цим тренерським штаб гідний того, щоб грати в Європі. Нажаль, останнім часом команди, які займають четверте-п’яте місця досить мляво представляють країну в єврокубках. Я хотів би, щоб «Дніпро-1» не просто виходив в європейські турніри, а і перемагав там та приносив залікові бали у загальноукраїнську скарбничку.