«Олександрія» – «Динамо»: прогноз і ставка Ігоря Циганика

Динамо Київ 3 Квітня, 16:00 1133
«Олександрія» – «Динамо»: прогноз і ставка Ігоря Циганика
Відомий український журналіст та коментатор на каналі «2+2», ексведучий програми «ПРОФУТБОЛ» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Циганик зробив прогноз на матч української Прем’єр-ліги «Олександрія» – «Динамо».
Як і у випадку «Шахтаря», це буде дуже складний матч для «Динамо», тому що багато гравців брали участь у поєдинках збірної України в кваліфікації до мундіалю.

Мірча Луческу має можливість застосувати ротацію. Приміром, Тимчик у збірній набув певного ігрового тонусу, тому може вихідними закрити позицію правого захисника.

Я так розумію, що цей поєдинок іще пропускають Циганков і Бесєдін. Однак Сідклей може, наприклад, вийти зліва. До того ж Миколенко матиме велику мотивацію після вилучення в грі з Фінляндією.

Єдина перевага «Динамо» – кияни розуміють, що не мають права відпускати чемпіонство з рук. Це буде додаткова мотивація.

«Олександрія» може закритися на своїй частині поля. Не ризикну припускати підсумок протистояння. Зроблю ставку, що обидві команди заб’ють.

Вже у суботу, 3 квітня, кияни вирушать в Олександрію. Матч з однойменною командою розпочнеться 4 квітня о 19:30. Цікаво, що поєдинок відбудеться із заповненими на 50% відсотків трибунами КСК Ніка.