Футбол України 5 Квітня, 18:13 466
Первая лига: «Металлист 1925» потерял очки с середняком, «Верес» закрепился на вершине, ничья «Волыни» и «Агробизнеса» | 19-27
В понедельник, 5 апреля, состоялись поединки 20-го тура Первой лиги.

Перша ліга, 20-й тур

Полісся – Металіст 1925 – 0:0

Агробізнес – Волинь – 0:0

Кремінь – Верес – 1:2

Голи: Бичков, 13 – Немчанінов, 20, Сергійчук, 72 (пен.)

Миколаїв – Авангард – 0:0

ВПК-Агро – Оболонь – 1:0

Гол: Шмигельський, 74

Вилучення: Тищенко, 78 (ВПК-Агро)

Кристал – Альянс – 0:0

Чорноморець – Прикарпаття – 3:0

Голи: Поспєлов, 25, Лиховидько, 30, Коркішко, 90 (пен.)

Металіст 1925 та Полісся відкривали ігровий день Першої ліги. Харків'яни попри статус фаворита не мали однозначної переваги, адже команда із Житомира огризалась. На перерву колективи пішли з нулями на табло. Друга 45-хвилинка запам'яталась яскравою кінцівкою у виконанні Металіста 1925 та Полісся. Вони обмінювались гострими моментами, але реалізація підвела сьогодні обох. Фінальний свисток зафіксував суху нічию. Металіст набрав 38 залікових балів, але втратив шанс стати тимчасовим лідером.

Натомість Верес жодних подарунків конкурентам не робить. Рівненці першими пропустили від Кременя, але хутко відігралися – Немчанінов замкнув подачу з кутового. По перерві у ворота господарів призначили пенальті, який впевнено реалізував Сергійчук. Верес наростив відрив від переслідувачів до 4 очок і має гру в запасі.

Чорноморець повернувся на шлях перемог після одного пункту в попередніх двох турах. Одесити легко розгромили Прикарпаття – відзначилися Поспєлов, Лиховидько та Коркішко з пенальті. Команда Антонова зберегла другу сходинку, а івано-франківці продовжують загравати із зоною вильоту.