«Динамо» продовжує допомагати пораненим бійцям АТО/ООС у військовому шпиталі

Футбол України 5 Квітня, 21:32 471
«Динамо» продовжує допомагати пораненим бійцям АТО/ООС у військовому шпиталі Фото: ФК Динамо
Внаслідок загострення ситуації на Сході України, де в останні тижні посилилися обстріли українських позицій російсько-окупаційними військами, наша армія несе нові бойові втрати.

Із початку 2021 року своє життя за збереження незалежності та суверенних кордонів України вже поклали 27 українських військових, а десятки захисників нашої країни отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Національний військово-медичний клінічний центр «Головний військовий клінічний госпіталь» продовжує приймати важко поранених бійців, яких доставляють до Києва для проведення операцій, лікування та реабілітації. Київське «Динамо» традиційно тримає руку на пульсі подій і знаходиться в постійному контакті з волонтерами, які опікуються українськими захисниками. Потреби шпиталю та його пацієнтів залишаються незмінними: тут раді будь-якій допомозі - від медикаментів і речей першої необхідності до моральної підтримки та підняння бойового духу військових.

Сьогодні представники київського «Динамо» в черговий раз відвідали госпіталь, щоб передати пораненим бійцям речі, яких вони потребують, проходячи відновлення після операцій - продукти харчування, необхідний одяг і взуття та, звичайно ж, речі з символікою «біло-синіх» і клубну атрибутику, яким завжди особливо радіють наші герої.

Разом із речами, про які просили волонтери, президент Фан-клубу ФК «Динамо» Київ Сергій Михайленко передав військовим слова подяки за їх подвиг і побажання якнайшвидшого одужання - від імені всіх футболістів, тренерів та персоналу нашого клубу, адже, на жаль, через посилення карантинних обмежень у Києві динамівці поки не можуть відвідати військових особисто. Тому візит до військового госпіталю пройшов у відповідності зі строгими правилами безпеки, необхідні речі та продукти були доставлені до входу на територію шпиталю та передані військовим дистанційно - через волонтерів.

«На Сході України триває війна, і поранені хлопці у військовому госпіталі потребують допомоги. У зв'язку з цим Ігор Суркіс дав розпорядження якнайшвидше приїхати та підтримати наших військових. Сьогодні ми відвідали військовий госпіталь, але, крім того, ми постійно взаємодіємо з різними організаціями, підтримуючи наших бійців, передаючи допомогу та, коли це можливо, запрошуючи на футбол.

Підтримка наших військових ведеться безперервно - це і відвідування госпіталю, допомога в реабілітації та передача речей, які потрібні хлопцям. Волонтери звертаються до нас із тим, про що просять бійці, я передаю цей запит президенту клубу, і Ігор Суркіс реагує на прохання», - розповів президент Фан-клубу ФК «Динамо» Київ Сергій Михайленко.

Однією з волонтерів, котрі знаходяться в постійній тісній комунікації з нашим клубом, є Наталія Юсупова, з якою «Динамо» співпрацює з 2014 року, відколи почалися військові дії на Донбасі:

«Як тільки я звертаюся в «Динамо» з проханням про те, що нам потрібна допомога, клуб реагує відразу. Так відбувається з 2014 року, і ми дуже вдячні за це. Більшість хлопців у госпіталі вболівають за київське «Динамо», і вони завжди чекають приїзду футболістів і моральної підтримки. Адже головне для бійців - розуміти, що про них не забувають. Хлопці відразу ж одягають костюми, які передає «Динамо», і не розлучаються з ними, навіть приїжджаючи до нас через один-два роки.

Я допомагаю в госпіталі вже сьомий рік, і регулярно бачу нагадування про те, що в країні триває війна. Зараз тут лежать і сліпі бійці, і хлопці з відірваними кінцівками, з кульовими й осколковими пораненнями. На даний момент на фронті відбувається загострення, до того ж, Росія стягує свої війська до кордону з Україною. Тому ми повинні розуміти, що нашу країну боронять мужні воїни, які віддають свої життя за наше спокійне та мирне життя в тилу».

Як розповіла Наталія, допомога від «Динамо» буде розподілена у відділення травматології, нейрохірургії та отоларингології Київського військового госпіталю. Окрім того, частина речей буде спрямована до Ірпінського військового шпиталю, де проходять лікування й очікують протезування близько 15-ти бійців з ампутованими кінцівками.