«Конфлікт між молодими і старшими». Циганик розповів, що відбувається у «Шахтарі»

Футбол України 5 Квітня, 22:14 682
«Конфлікт між молодими і старшими». Циганик розповів, що відбувається у «Шахтарі»
Журналіст Ігор Циганик пророкує неминучі зміни на тренерському містку «Шахтаря».
«Наразі тренер працює в команді, хоча майбутнє дійсно туманне. Уявіть собі – навколо нього постійно говорять про звільнення. Це не додає тобі впевненості, а чемпіонат потрібно дограти. І ще є шанси поборотися за чемпіонство. Якби їх не було, то можна було б говорити, що з Каштру треба прощатися.
Я впевнений, що клуб цими чутками намагається підтримати тренера – давай, допрацьовуй, ще повинна бути мотивація. Хоча моя особиста думка – Каштру не залишиться в Шахтарі. Може статися щось дивне, але навіть якщо Шахтарю дивом вдасться виграти чемпіонат, то Каштру не залишиться.

Дуже багато проблем всередині команди. З Тайсоном – всі знають, що він специфічний футболіст. Але він дуже добра людина, і з ним можна було знайти спільну мову, щоб він дограв чемпіонат. Він адекватна і жива людина, хоча іноді надто емоційна. Це не додає впевненості іншим ветеранам. Конфлікт між молодими і старшими у Шахтарі насправді присутній. І це головна проблема тренера. Те, що відбувається – це проблема тренера, а не футболістів. Якщо тренер не є авторитетом в роздягальні, то це величезна проблема для нього», – резюмував Циганик у ефірі ЦиганикLIVE.