Футбол України 6 Квітня, 23:31 485
Філіппов взяв участь у божевільному матчі «Сент-Трюйдена» з вилученнями та дублями конкурентів | 19-27
«Васланд-Беверен» зазнав поразки від «Сент-Трюйдена» у 31-му турі чемпіонату Бельгії. Українець Олександр Філіппов отримав кілька хвилин ігрового часу.

Ліга Жупіле, 31-й тур

«Васланд-Беверен» – «Сент-Трюйден» – 2:4

Голи: Фрай, 2, Верстрет, 78 – Сузукі, 32, 84, Мбойо, 52, 75

Вилучення: Вукотіч, 27, Вейтенс, 73 (обоє – Васланд-Беверен)

«Васланд-Беверен», аутсайдер бельгійської першості, вже на другій хвилині вийшов вперед, а до перерви залишився ще й у меншості. Цим скористався Сузукі, який відзначився голом ще до завершення першої 45-хвилинці.

У другому таймі Мбойо оформив дубль, Сузукі теж забив вдруге. Цікаво, що ці гравці є прямими конкурентами Олександра Філіппова у нападі. Сам українець з'явився на полі вже за рахунку 2:4 та відіграв лише кілька хвилин, результативними діями він не відзначався.

Гольовий тріумф допоміг «канарейкам» піднятись на 14 сходинку турнірної таблиці Ліги Жупіле з 38 очками. У «Васланд-Беверена» на 10 залікових балів менше та останнє місце.