«Зарозумілість середньостатистичного українського футболіста просто вражає»: журналіст про поведінку Русина в «Легії»

Динамо Київ 7 Квітня, 20:05 1447
«Зарозумілість середньостатистичного українського футболіста просто вражає»: журналіст про поведінку Русина в «Легії»
Коментатор Setanta Sport і журналіст Ігор Бойко вважає, що нападник «Динамо» Назарій Русин, якого орендувала варшавська «Легія», не був потрібен полякам із самого початку.

Історія Русина в Легії обіцяє бути епічною.

Від самого початку виникало здивувавання через цей трансфер. Й досі здається, що його Легії віддали на решту після оренди Шабанова. Польський клуб точно хотів Шабанова, якого бачив в товариському матчі. Його настільки хотіли, що взяли в оренду на три місяці без права викупу.

З Шабановим все зрозуміло. Це гравець певного рівня, який майже ніколи не грає гірше, ніж може, а ще сумлінно працює та має характер. Легія з Шабановим отримала рівно те, що хотіла - досвідченого лівоногого гравця в схему з трьома захисниками.

Але Русин був не потрібен від самого початку, зважаючи на те, що в команді є забивний чех Пекгарт, кілька надійних резервістів та прийшов узбек Яхшибоєв.

Русина взяли, бо з'явилась така можливість. Легії він був не потрібен.

Дивно, що при цьому сам гравець приїхав до Легії, ніби його вели два роки, торгували все вікно та віддали великі гроші.

Прийшла зірка. Зійшла зірка.

Відразу згадалися цитата Русина, яку сказав Андрієвський: «У меня уже есть имя». А також слова Хацкевича про те, що Русин не хотів йти до Зорі, тому що там треба боротися за місце в складі.

Зарозумілість середньостатистичного українського футболіста іноді просто вражає.

І нехай ще якісь талановиті та неординарні, а звідки зарозумілість у Русина? Він же якраз середньостатистичний серед усіх, гравець без особливих якостей, котрому для гри на рівні вище дубля Динамо потрібно багато працювати.

Окрім футболістів, веселіші тільки любителі футболу, які говорять, що не треба їхати з УПЛ в недочемпіонати Польщі чи Бельгії, бо там слабкий рівень. А чого ж ці русини там не грають?