Тренер «Динамо» U-21: «Клейтон і Ванат завжди готові підмінити футболістів першого складу»

Динамо Київ 9 Квітня, 16:42 813
Тренер «Динамо» U-21: «Клейтон і Ванат завжди готові підмінити футболістів першого складу»
Наставник молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз прокоментував перемогу своїх підопічних у домашньому матчі проти «Дніпра-1» з рахунком 3:0.

- Сьогодні порадував перший тайм і те, що ми перемогли. Кінцівка другого тайму також була більш-менш задовільною, а ось середина другої половини зустрічі - огидна, хлопці не могли взяти м'яч під контроль.

- Перший тайм пройшов під знаком Вікентія Волошина?

- Не тільки. Те, що Вікентій робить в атаці, - добре, але потрібно ще вміти швидше перебудовуватися на оборону, відбирати м'яч і змушувати супротивника грати так, як нам вигідно. Вікентій у другому таймі трохи зменшив оберти.

- Прокоментуйте активну гру і гол Ваната в другому таймі.

- Від Владислава потрібно більше. Крім забитих м'ячів, він повинен створювати, чіплятися за м'яч, бути більш агресивним і мобільним в атаці.

- Клейтон тренується з першою командою, а забиває за молодіжну...

- Дубль для того і існує, щоб хлопці після травми отримували ігрову практику. Сьогодні і Клейтон, і Ванат отримали ігрову практику в молодіжній команді - ці хлопці завжди готові підмінити футболістів першого складу.

- З чим пов'язана заміна Бражка на Надольського?

- Вова зробив великий об'єм роботи і трохи втомився. Ми вирішили освіжити гру в атаці і випустили Надольського, який підсилив гру.

- Ви залучаєте футболістів з команди U19, робите це за домовленістю з тренерським штабом юнаків?

- Це конкурентні виконавці, чому б їм не спробувати свої сили в нашій команді, це піде їм тільки на користь. Крім тренувального процесу, футболісти повинні грати. Матч - це іспит, в якому вони мають проявляти свої якості.

- Чи правда, що у вас закінчується контракт наприкінці нинішнього сезону?

- Так. Ми щороку переукладаємо контракти. Не думаємо про те, як буде далі, а просто робимо свою справу. Головне - виховувати футболістів для першої команди і досягати результату.