Джерело: Шевченко не звертався з проханням про закінчення УПЛ на тиждень раніше

Футбол України 10 Квітня, 05:25 1228
Джерело: Шевченко не звертався з проханням про закінчення УПЛ на тиждень раніше
Десяток легіонерів достроково відпускати з європейських клубів ніхто не буде.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко не складав письмового клопотання на ім'я президента УАФ Андрія Павелка про необхідність закінчення першості УПЛ на тиждень раніше, інформує Telegram-канал Динамо Київ Inside.

Джерело повідомляє, що Павелко здійснював наполегливий тривалий пресинг на Шевченка. Однак, європейські чемпіонати закінчуються у 20-х числах травня. Десяток легіонерів збірної достроково відпускати з європейських клубів ніхто не буде, а тримати два тижні на зборах усічений склад – в плани підготовки національної команди не входило.

Перед Євро-2016 була аналогічна ситуація, коли Шевченко був помічником Михайла Фоменка. Частина команди розпочала підготовку заздалегідь, і турнір тоді завершився вкрай невдало для національної збірної.

В результаті Шевченко відмовився складати офіційний документ, порадивши Павелку діяти на свій розсуд, і якщо у того вийде, то проти він не буде. А наполягати побоюється, щоб не погіршувати репутацію.

Нагадаємо, днями було прийнято рішення, що УПЛ у поточному сезоні завершиться на тиждень раніше: не 16 травня, а 9 травня. Ініціатива нібито надійшла від тренерського штабу збірної, який просив більше часу для підготовки до Євро-2020.