«Динамо» U-16 розгромило в ДЮФЛУ однолітків з «Шахтаря» з рахунком 5:0

Футбол України 10 Квітня, 14:17 673
«Динамо» U-16 розгромило в ДЮФЛУ однолітків з «Шахтаря» з рахунком 5:0 | 19-27
​У суботу, 10-го квітня, відбулися матчі третього туру другого етапу Еліт-ліги ДЮФЛУ.

Динамівські команди вікових категорій U16 (футболісти 2005-го року народження) та U14 (гравці 2007-го року народження) вдома приймали однолітків із донецького «Шахтаря». Старші динамівці на полі дитячої бази «Динамо» на Нивках впевнено перемогли «гірників» з рахунком 5:0.

Підопічні тренерів Евгена Ястребінського та Андрія Фартушняка активно увійшли в гру, завдали небезпечного удару по воротах та подали перспективний кутовий. Команди переходили із оборони в атаку за рахунок короткого пасу, при цьому динамівці високо пресингували свого суперника, тож гра у першій половині тайму проходила переважно на половині поля донеччан. Динамівці виконали стандарт з району правого кута штрафного майданчика, але подальший удар головою по воротах прийшовся вище.

Загалом, у першому таймі було небагато небезпечних моментів, більше боротьби за м’яч та перехоплень. Варто відзначити хіба що хороший навіс з глибини поля Білоконя та удар головою Зоренка вище поперечини. А також момент Дзеня, який був готовий переправити м’яч у сітку з кількох метрів після флангового прострілу та дотику воротаря, але динамівця на мить випередив захисник донеччан. Ще в одному епізоді м’яч довго метушився по штрафному майданчику «гірників», але до удару справа так і не дійшла. У «Шахтаря» ж моментів не було зовсім.

Другий тайм теж активніше розпочали господарі, завдавши удару по воротах та виконавши кутовий. А незабаром гості збили у власному штрафному майданчику Дзеня, і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий удар чітко реалізував Кремчанін та вивів свою команду уперед. А ще через кілька хвилин Зоренко заробив штрафний удар, до навісу підключився Гусєв, який виграв верхову боротьбу у штрафному майданчику та головою переправив м’яч у сітку, збільшивши перевагу своєї команди.

Через кілька хвилин кияни могли доводити рахунок до великого, але воротар гостей Кравець впорався і з ударом Зоренка із центра штрафного майданчика, і з добиванням Грохольського. Біля протилежних воріт «Шахтар» невдало виконав штрафний удар, а от динамівці своїми моментами розпорядилися набагато краще. Спочатку на дальній удар з-за меж штрафного майданчика наважився Кремчанін і не помилився – м’яч по недосяжній для воротаря траєкторії опинився у сітці, а ще через дві хвилини Дзень пройшовши лівим флангом та змістившись у центр, зміг пробити повз двох захисників «Шахтаря».

У час, що залишився до фінального свистка, м’яч ще раз побував у воротах гостей, але взяття воріт арбітр відмінив через офсайд, втім, кияни таки забили п’ятий м’яч зусиллями Зоренка, який опинився з м’ячем зліва у штрафному майданчику та відправив його точно у дальній кут, встановивши остаточний рахунок – 5:0.

Нагадаємо, свій наступний матч «Динамо» U16 проведе за тиждень, 17-го квітня, коли на виїзді зустрінеться із МФА «Мукачево».

ДЮФЛУ. U16. Еліт-ліга. Другий етап. 3 тур

«Динамо» - «Шахтар» - 5:0 (0:0)

10.04.2021. Київ. НТБ «Динамо» на Нивках

«Динамо»: 1. Косач, 14. Білоконь (5. Федоренко, 80+1), 3. Балаба, 18. Сизонюк, 20. Гусєв (22. Прокопенко, 80+1), 24. Янчишин (9. Маткевич, 68), 26. Василець (7. Бойченюк, 68), 13. Кремчанін (4. Ковальов, 79), 10. Зоренко, 11. Грохольський (8. Микитюк, 64), 2. Дзень (16. Кролевець, 76).

«Шахтар» (стартовий склад): 1. Кравець, 5. Огарков, 4. Бац, 3. Матвійчук, 6. Яблонський, 19. Сметана, 14. Кревсун, 13. Скляренко, 9. Якименко, 11. Рябець, 10. Ситніков.

Голи: Кремчанін (48, з пен., 65), Гусєв (54), Дзень (67), Зоренко (80)

Попередження: Янчишин (55), Василець (58), Маткевич (71) – Яблонський (53).