ДЮФЛУ U17. Еліт-ліга, 2-й тур. Кияни на виїзді здолали «УФК-Карпати»

Футбол України 10 Квітня, 15:28 491
ДЮФЛУ U17. Еліт-ліга, 2-й тур. Кияни на виїзді здолали «УФК-Карпати»   | 19-27
​У рамках 2-го туру другого етапу Еліт-ліги ДЮФЛУ київське «Динамо» U17 (футболісти 2004 року народження) грали у виїзному поєдинку з львівськими «УФК-Карпати».

Із перших хвилин динамівці володіли ініціативою, діяли агресивно, застосовуючи високий пресинг. Перші моменти також виникли у наших гравців – спочатку Слесар, замикаючи навіс зі штрафного, головою пробив поруч зі стійкою, а згодом уже Уварову не вистачило влучності, після удару якого м’яч пролетів над поперечиною.

У середині тайму свій момент мали й господарі. Після навісу зі штрафного м’яч відскочив на гравця «УФК-Карпати», той пробив із далекої відстані, але наш голкіпер був напоготові та парирував удар кулаками. У підсумку, перший тайм завершився без забитих м’ячів – 0:0.

Після перерви тиск на ворота господарів продовжився, і приніс свої плоди в середині другого тайму. На 68-й хвилині Пономаренко віддав чудовий пас на Давлатов, і тому залишалося доправити м’яча до сітки з п’яти метрів – 0:1.

Напруга трималася до останніх хвилин, яку нашим хлопцям вдалося зняти на 89-й хвилині. Приходько, тільки з’явившись на полі з лави запасних, вдало зіграв у штрафному майданчику після вкидання м’яча з ауту та першим дотиком точно пробив по воротах, знявши всі питання про переможця – 0:2.