«Динамо» без проблем перемагає «Дніпро-1»

Динамо Київ 10 Квітня, 18:54 355
«Динамо» без проблем перемагає «Дніпро-1» | 19-27
У суботу, 10 березня, відбувся поєдинок 21-го туру чемпіонату України, в якому зустрічалися київське «Динамо» і «Дніпро-1».

Матч першого кола, який, хоч і був номінально гостьовим для нашої команди, пройшов на НСК «Олімпійський» і завершився вольовою перемогою киян із рахунком 2:1. Сьогодні ж, у ранзі формальних господарів, динамівці завітали на «Дніпро-Арену». Допомогти команді у звітній грі через дискваліфікацію не могли Томаш Кендзьора та Денис Попов, і захисну лінію склали Ілля Забарний і Олександр Сирота в центрі та Олександр Тимчик і Віталій Миколенко на флангах. На решті позицій Мірча Луческу змін не робив – у стартовому складі вийшли ті самі гравці, що й тиждень тому в Олександрії.

Із перших хвилин динамівці пішли в активний пресинг на чужій половині поля, а суперники, які розпочали матч за схемою з трьома центральними захисниками, віддали ініціативу гостям і зосередилися на обороні.

Перший тайм видався не багатим на небезпечні моменти: із ударом Шапаренка та прострілом Миколенка, які можна вважати стартовою пристрілкою, досить легко впорався Валерій Юрчук. У подальшому киянам для створення гостроти в штрафному «Дніпра-1» не вистачало останнього пасу або удару. Здалеку спробував пробити де Пена, але це не принесло успіху.

При цьому обидві команди діяли доволі жорстко та не шкодували ні себе, ані суперників. Так, наприклад, Артем Довбик ще в першій 45-хвилинці повис на картці, яка згодом переросла для нього у вилучення, а Сергій Сидорчук заробив необов’язкове попередження, через яке хавбеку «Динамо» доведеться пропустити наступний поєдинок проти «Шахтаря».

На другий тайм команди вийшли без замін, мало змінився і малюнок гри – «Динамо» так само атакувало великими силами, використовуючи обидва фланги, тоді як дніпряни щільно зустрічали суперників на своїй половині поля. Однак контроль м’яча киянами не втілювався у гольові нагоди біля воріт Юрчука.

Нарешті, на 58-й хвилині, помилка захисників «Дніпра-1», які залишили абсолютно без нагляду Віталія Миколенка при виконанні киянами стандарту, вивела «біло-синіх» уперед. Карлос де Пена подав із кутового на дальній край штрафного, куди набіг Миколенко – і захисник у дотик пробив низом у правий нижній кут – 1:0!

За кілька хвилин дніпряни ускладнили собі життя ще більше – Артем Довбик заробив другу жовту картку за грубу відмашку від Іллі Забарного та достроково покинув поле, залишивши свою команду в меншості.

Незважаючи на те, що Ігор Йовічевіч посилив атаку «Дніпра-1», невдовзі ще одна помилка його підопічних призвела до другого голу в ворота Юрчука. Сергій Сидорчук поборовся в центрі поля та перехопив м’яч, розвинувши швидку атаку через Жерсона Родрігеса. Удар люксембуржця потягнув голкіпер «Дніпра-1», але після відскоку на підборі опинився капітан «Динамо» – і бездоганно пробив із напівкола штрафного – 2:0!

Заключний відрізок матчу динамівці проводили спокійно, граючи за рахунком і чисельною перевагою. Певне заспокоєння ледь не призвело до пропущеного м’яча, коли Хобленко після передачі Тейлора з правого флангу виграв другий поверх і завдавав удару головою з близької відстані, але м’яч пройшов над поперечиною воріт Бущана.

В останні хвилини матчу гравці «Дніпра-1» самовіддано йшли вперед і намагалися відквитати хоча б один гол, однак більше гострих моментів у нашій грі не було. Можна відзначити хіба що дальній удар Родрігеса зі стандарту, після якого м’яч зупинила стінка.

2:0 – перемога «Динамо», яка дозволяє перед очною зустріччю з «Шахтарем» зберегти перевагу у 7 очок.