Суддівський аналіз матчу «Динамо» – «Дніпро-1» від екс-арбітра УЄФА

Динамо Київ 10 Квітня, 19:30 12453
Суддівський аналіз матчу «Динамо» – «Дніпро-1» від екс-арбітра УЄФА
Відомий у минулому рефері Мирослав Ступар в інтерв'ю 1927.kiev.ua прокоментував суддівство в матчі 21-го туру УПЛ «Динамо» - «Дніпро-1».
— Ігор Пасхал - один із досвідчених арбітрів УПЛ. Він провів гру «Динамо» - «Дніпро-1» належним чином: одразу «присікав» грубощі, навмисні фоли. Жовті картки, які були винесені, в тому числі і Довбику - були по справі. Нападник так не може грати - спочатку відмашка на Миколенку на 23-ій хвилині, згодом «заїхав» в обличчя Забарному. Сидорчук теж отримав справедливу жовту картку за грубий підкат. Думаю, претензій до Пасхала не має жодна з команд.

ВАР передивлялися руку Родрігеса. В Європі й не такі моменти не передивляються. Ми бачили, як «Боруссія» Дортмунд забила правильний гол, а суддя не зарахував і ВАР підтримав. Яку помилку Бриг допустив? Не зафіксував фол в атаці - цим скористалися і забили гол, а ВАР навіть не втручався. Тому, в цьому моменті навіть не було предмету для розгляду. У моменті із падінням Жерсона ВАР не міг втрутитися. Родрігес прибрав м'яч під себе, думаючи що суперник вдарить його по ногах. Арбітр правильно вчинив, що дав грати далі.

В цілому, жодна із команд не створила проблем для суддів.

Після 21-го туру між «Динамо» і «Шахтарем» зберігається відрив у сім очок. Не думаю, що матч із «гірниками» буде ключовим. Ключовою буде гра остання гра із «Колосом», - сказав Мирослав Іванович.

Микола Тимощук