Сергій Сидорчук: черговий точний дальній удар

Динамо Київ 11 Квітня, 15:49 630
Сергій Сидорчук: черговий точний дальній удар
Капітан «Динамо» Сергій Сидорчук забив свій третій гол у нинішньому сезоні, і знову цей м'яч став дуже важливим для нашої команди.

У поєдинку проти «Дніпра-1» Сидорчук здійснив свій фірмовий дальній удар та встановив остаточний рахунок у матчі – 2:0 на користь «Динамо».

Це був ювілейний, 15-й гол Сергія в УПЛ (усі у складі «біло-синіх»). Відзначимо, що всі три м'ячі в нинішньому сезоні він провів дальніми ударами.

Ось як розподілилися голи Сидорчука в УПЛ:

- 8 з меж штрафного, 7 з-за меж;

- 9 у домашніх матчах, 6 у виїзних;

- усі м'ячі забиті в різних поєдинках;

- по 3 м'ячі у ворота «Говерли» та «Зорі», 2 в ворота «Чорноморця», по 1 у ворота «Металурга» (Запоріжжя), «Металіста», «Зірки», «Дніпра», «Ворскли», «Миная» та СК« Дніпро-1»;

- 8 голів у першому таймі, 7 у другому;

- 6 переможних голів, 1 нічийний;

***

Після м'яча у ворота «Дніпра-1» Сергій Сидорчук перемістився у списку бомбардирів «Динамо» за весь час виступів в УПЛ на 33/35-е місце, наздогнавши Юрія Калитвинцева та Георгія Деметрадзе.

Також Сергій обігнав Мілоша Нінковича (у серба залишилися 14 точних ударів) і тепер ділить рівність по голах із легендою «Динамо» та колишнім форвардом збірної Грузії. Трохи попереду (по 16 м'ячів) ще два центральних півзахисники – Дмитро Михайленко та Сергій Мізін.