Лунін: «Перед кожною грою ми по 10 хвилин залишаємося на полі з Рамосом»

Футбол України 12 Квітня, 21:14 916
Лунін: «Перед кожною грою ми по 10 хвилин залишаємося на полі з Рамосом» | 19-27
Голкіпер мадридського «Реала» та збірної України Андрій Лунін розповів про спільні тренування з капітаном «вершкових».
«Чи не обговорювали ми з Рамосом його нереалізовані пенальті у ворота Швейцарії, які могли б врятувати збірну України? Якась розмова була.

Я вже не пам'ятаю. Жартували щось на цю тему. Перед кожною грою ми стабільно залишаємося на десять хвилин. Рамос б'є по воротах, і я залишаюся з ним. Це у нас таке тренування. І щось ми жартували.

У нього була серія з тридцяти ударів без промахів, але прийшов момент, коли він двічі поспіль не забив. Зараз Серхіо знову почав забивати», – сказав Лунін в інтерв'ю Meta Ratings.

Нагадаємо, у листопадовому матчі 5-го туру групового етапу Ліги націй між Іспанією та Швейцарією Рамос не зумів реалізувати два пенальті, перервавши серію з 25-ти точних ударів з одинадцятиметрових.