Юрист: «Ярославський хоче отримати емблему з історією «Металіста», не погасивши старі борги»

Футбол України 13 Квітня, 22:30 669
Юрист: «Ярославський хоче отримати емблему з історією «Металіста», не погасивши старі борги»
​Колишній власник «Металіста» Олександр Ярославський останнім часом розгорнув активну діяльність щодо відродження харківського клубу.

Втім, ситуація з боргами клубу на даний момент не дуже радісна. Як повідомив спортивний юрист Юрій Юрченко, Ярославський не планує розраховуватися за старими боргами «Металіста», а має намір просто викупити бренд і емблему.

«Якби відновлювався той «Металіст», який знаходиться в процедурі банкрутства, і який має мільйонні борги, перебуваючи на другому місці в Україні серед найбільших боржників, і робив це через погашення боргів - процедуру санації (відновлення), то це був би той «Металіст». На жаль, можу констатувати, що на сьогоднішній день з футболістами переговорів ніхто не веде. Відповідно, не відбувається відновлення того «Металіста», який збанкрутував. Я б сказав інше: намагаються знайти шляхи, щоб, швидше за все, отримати назад емблему з історією, не погасивши борги по тій історії.

Держава примудрилася зробити спецконфіскацію і забрати все майно «Металіста» в свою власність, не дивлячись на те, що є реєстр боржників, де «Металіст» на другому місці в країні за невиплаченою людям зарплатою. Тобто держава фактично позбавила змоги «Металіст», який ми всі знаємо, відновитися, а футболістам і персоналу отримати борги. У свою чергу пан Ярославський не веде переговорів з футболістами, щоб пройти цим шляхом і відновити той «Металіст», який всі знають.

Зараз йде мова про те, яким чином заволодіти емблемою того «Металіста», не погашаючи борги. Фактично цю емблему одягнуть на емблему «Металу», або «Металіста-1925», - сказав Юрій Юрченко в програмі «Футболоманія» на радіо «Промінь».