Світовий футбол 14 Квітня, 17:10 391
«Челсі» – «Порту»: команди повторили «сухе» досягнення «Динамо» і «Ференцвароша» | 19-27
Англійський та португальський колективи не демонстрували атакувальний футбол у першому таймі матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Челсі та Порту завершили першу 45-хвилинку другого чвертьфінального поєдинку нульовою нічиєю. За цей час жоден із клубів не вдарив у площину воріт суперника.

У поточному розіграші найпрестижнішого турніру Європи лише в одній зустрічі команди йшли на перерву з аналогічною статистикою. Це було у грудневому матчі Динамо – Ференцварош.

Зауважимо, перша зустріч Челсі і Порту завершилась переконливою звитягою «аристократів» (2:0). Переможець цього дуету в півфіналі зіграє з тріумфатором пари Реал – Ліверпуль.