Інформація щодо квитків на матч 1/2 фіналу Кубка України «Агробізнес» - «Динамо»

Динамо Київ 15 Квітня, 14:52 1643
Інформація щодо квитків на матч 1/2 фіналу Кубка України «Агробізнес» - «Динамо»
До уваги вболівальників «Динамо», які планують підтримати команду у матчі 1/2 фіналу розіграшу Кубка України сезону 2020/2021 із «Агробізнесом».

Матч відбудеться в середу, 21 квітня, на міському стадіоні в Тернополі, початок гри – о 16:00.

Станом на 15 квітня 2021 року заплановано, що матч пройде за присутності обмеженої кількості глядачів. За вимогою Української асоціації футболу, вхід на стадіон для вболівальників гостьової команди можливий виключно згідно попередньо сформованих списків та за наявності документів, що засвідчують особу.

Для того, щоб забронювати квитки на матч у Тернополі, необхідно заповнити форму встановленого зразка та відправити її на електронну пошту dynamo-fan@ukr.net, вказавши:

Ім'я

Прізвище

По батькові

Дата народження

Останній термін подачі заявки – 20 квітня, на електронну адресу заявника буде відправлено лист-підтвердження.

Квитки для вболівальників нашого клубу будуть безкоштовними. Отримати квиток можна буде безпосередньо за півтори години до початку матча перед входом до гостьового сектору відповідно до списку, сформованого згідно поданих заявок. При собі необхідно мати посвідчення особи на кожен квиток.

Для вболівальників нашого клубу виділені сектори 35 та 36. Вхід на матч буде здійснюватися за наявності квитка та посвідчення особи.

Координацію вболівальників у Тернополі здійснюватиме офіцер безпеки ФК «Динамо» Київ - Беньковський Анатолій Григорович (+38 093 1916077).