Таблиця коефіцієнтів: Україна в топ-10 сезонного рейтингу

Футбол України 16 Квітня, 10:02 359
Таблиця коефіцієнтів: Україна в топ-10 сезонного рейтингу
​На єврокубковому тижні було декілька матчів, що так чи інакше стосувалися перспектив України у Таблиці коефіцієнтів.

Найперше мова про поєдинок «Аякса» з «Ромою», в якому визначалися позиція Нідерландів відносно України на старті сезону 2021/22. Оскільки «Аякс» не програв (нічия 1:1), але вилетів з єврокубків, Нідерланди припинили свій хід у цьому сезоні й на старті наступного випереджатимуть Україну на 2.500 бала. Нагадаємо, що Австрія буде попереду на 0.85, Шотландія – на 1.400, Росія – на 1,582.

Таблиця коефіцієнтів: Україна в топ-10 сезонного рейтингу, Нідерланди трохи збільшили відрив - изображение 1

Результат матчу за участю загребського «Динамо» був цікавий в контексті позиції київського «Динамо» в рейтингу клубів. Хорвати загрожували позиції киян, а це загрожувало перспективам київського «Динамо» потрапити у третій кошик наступної Ліги чемпіонів. Загребці програли «Вільярреалу», тож у клубному рейтингу залишилися позаду українського тезки.

Нарешті, матч «Славія» - «Арсенал». Чехія підібралась до України на відстань однієї нічиєї у сезонному рейтингу ТК (коефіцієнт 2020/21, питання престижу), але розгромна поразка від «Арсеналу» (і виліт з єврокубків) означає, що Україна фінішувала у сезоні на десятому місці.

Отже, у поточному сезоні в єврокубках залишилися лише представники топ-чемпіонатів (Англії, Іспанії, Франції, Італії).