Інформація для вболівальників щодо квитків на матч «Агробізнес» - «Динамо»

Динамо Київ 18 Квітня, 17:24 411
Інформація для вболівальників щодо квитків на матч «Агробізнес» - «Динамо»
Уточнена інформація для тих, хто планує підтримати команду у матчі 1/2 фіналу розіграшу Кубка України сезону 2020/2021 із «Агробізнесом», який відбудеться в середу, 21 квітня, на міському стадіоні в Тернополі.

Через карантинні обмеження кількість квитків, що їх «Агробізнес» виділяє для реалізації серед вболівальників гостьової команди, складає 100 штук. Футбольний клуб «Динамо» Київ звернувся з проханням збільшити кількість квитків, що буде надана для реалізації серед своїх вболівальників, але отримав негативну відповідь від ФК «Агробізнес».

У зв’язку з тим, що кількість заявок, що прийшли на електронну пошту, dynamo-fan@ukr.net перевищує квоту, повторний лист-підтвердження для отримання цих ста квитків буде надіслано тим, хто подав заявки першими.

Нагадуємо, що квитки для вболівальників «Динамо» будуть безкоштовними. Отримати квиток можна буде безпосередньо за півтори години до початку матчу перед входом до гостьового сектору відповідно до списку, сформованого згідно з поданими заявками. При собі необхідно мати посвідчення особи, за яким можна буде отримати один квиток.

Гостьові сектори - 35 та 36. Вхід - за наявності квитка та посвідчення особи.

Координацію вболівальників на матчі в Тернополі буде здійснювати офіцер безпеки ФК «Динамо» Київ - Беньковський Анатолій Григорович (+38 093 1916077).