«Динамо» модернізує інфраструктуру: кадри заміни газону на клубній базі

Динамо Київ 19 Квітня, 21:17 1142
«Динамо» модернізує інфраструктуру: кадри заміни газону на клубній базі Фото: fcdynamo.kiev.ua
Кипить робота на клубній базі в Кончі-Заспі, з вівторка розпочнеться реконструкція газону стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського. Київське «Динамо» проводить масштабну модернізацію ігрових і тренувальних полів клубу, готується до поліпшень й інших елементів своєї інфраструктури.

Про технологію модернізації полів, а також інші новини з життя клубу офіційному сайту розповів перший віце-президент «Динамо» Віталій Сівков:

«Динамо» йде в ногу з часом і модернізує клубну інфраструктуру. Сучасні технології дозволяють поліпшити якість ігрових і тренувальних полів, чим ми і займаємося.

Зараз на клубній базі працюють із двома полями - першим і шостим. Буде покладений новий газон за технологією XtraGrass. Це якісна технологія так званих «гібридних газонів», тобто, поєднання природної трави та синтетичних волокон.

Крім звичайної трави в газон вшиваються спеціальні волокна, які дозволяють уникнути сильних пошкоджень поля, зберігають високу стійкість і дають відчуття 100% натуральної трави. Це комбінований газон, який по суті гібридний, а по сприйняттю гравцями - звичний для них, натуральний.

Натуральна трава проростає через спеціально виткану синтетичну газонну тканину, що призводить до посиленої трав'яної системи, яка є набагато міцнішою, ніж звичайний футбольний газон.

Зараз ми проводимо відповідні роботи на базі, а у вівторок 20 квітня приступаємо до заміни газону на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. У планах клубу також модернізація полів за технологією XtraGrass на базі клубної Академії на Нивках.

Гравці «Динамо» отримають можливість готуватися до матчів на найсучаснішому газоні, а потім до них приєднаються й учні нашої Академії. До слова, подібний гібридний газон планується до використання і на НСК Олімпійський, тому динамівці гратимуть і тренуватимуться на полях, підготовлених за однією технологією.

Клуб продуктивно працює і в інших напрямках. Зокрема для дитячої школи куплені 2 нових автобусb Мерседес, кожен із яких вміщує 27 пасажирів. Виїзди на матчі для хлопчаків клубної Академії будуть максимально комфортними і зручними.

Крім того, ведеться активна діяльність в оснащенні унікального тренажерного залу на клубній базі. Під його створення вже виділена спеціальна площадка і розробляється проектна документація. Унікальність залу полягає в тому, що в ньому будуть спеціальні тренажери з урахуванням індивідуальних особливостей наших гравців. Зрозуміло, що все обладнання в залі буде найсучаснішим і якісним, як і належить клубу такого рівня, як «Динамо» (Київ)».