Офіційно. Суд зобов’язав «Сан Паулу» повернути борг «Динамо» та наклав штраф

Динамо Київ 20 Квітня, 15:30 657
Офіційно. Суд зобов’язав «Сан Паулу» повернути борг «Динамо» та наклав штраф | 19-27
Мова йде про заборгованість «Сан Паулу» за трансфером Че Че у розмірі 2,65 млн євро. А враховуючи, що ця справа тривала понад півтора роки, сума штрафних санкцій наразі становить близько 400 тис. євро.

Спортивний арбітражний суд 19 квітня ухвалив рішення у справі ФК «Динамо» проти ФК «Сан Паулу» щодо трансферу Че Че, у якому підтримав позицію ФІФА щодо сплати ФК «Сан Паулу» на користь ФК «Динамо» як заборгованості за згаданим трансфером у розмірі 2,65 млн євро, так і штрафних санкцій, передбачених контрактом.

Таким чином, суд відхилив апеляцію ФК «Сан Паулу», в якій клуб просив затвердити новий графік платежів та не застосовувати штрафні санкції.

У випадку, якщо ФК «Сан Паулу» не сплатить всю суму заборгованості протягом 45 днів, буде автоматично застосована санкція, що передбачає заборону реєструвати нових гравців (трансферний бан) як на міжнародному, так і на національному рівнях.

Нагадаємо, наразі триває спір між ФК «Динамо» та ФК «Олімпія» щодо заборгованості за останнім трансфером київського клубу — Дерліса Гонзалеза. ФК «Олімпія» оскаржує у Спортивному арбітражному суді рішення ФІФА щодо сплати на користь ФК «Динамо» 5 млн доларів США, а також штрафних санкцій, розмір яких на сьогодні сягнув близько 500 тис. доларів США.